Değerli Ziyaretçilerimiz;

Elver AKADEMİ; Web Ana Sayfamız :::.>> E-İŞLEM tıkladığınızda E-devlet, Sabıka ve İkametgahUyap Dava Sorgulama, E-İmza, Resmi Gazete, Günlük Deprem Raporları, Çalışma Bakanlığı, Sgk, Kosgeb, Nöbetçi Eczane, Aracım Nereye çekildi, E-Maliye, Cimer, İşkur, Ehliyet, Kimlik ve Pasaport RandevusuE- Ticaret Bakanlığı, Yabancı İşçi Çalışma İzni Müracaatı, İş Kazası Bildirimi, Hastane Randevu Alma, Myk Belge alma/Sorgulama hizmetleri ile;

İşverenlerin genelini ilgilendiren konularda;

Elver AKADEMİ; Web Ana Sayfamız :::.>> HABER ::::>>>>  Son Dakika  tıkladığınızda yukarıda bahsi geçen konularda haberlerine ulaşacaksınız.

Elver AKADEMİ; Web Ana Sayfamız :::.>> BİLGİBANK ::::>>>>Formbank, Mevzuatbank ile yine yukarıda konu edilen hususlarda formlara ve Mevzuatlara ulaşmış olacaksınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği, Acil durum , Kalite Belgelendirme ve Yönetim Sistemleri, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Özlük Dosyası iş ve hizmetleri ile işletmeniz için gerekli olan tüm bilgi ve belgelere (form, dilekçe vs.)  ücretsiz olarak erişeceğiniz profesyonel bir portaldır.

Kısacası, www.elverakademi.com sayfasından ayrılmadan  23 adet e- işlem kurumu ile Türkiye'de hizmette olan e-işlemlerin % 90'ına ulaşmış olacaksınız...

Paylaşılırsa, bilgi değerlidir.

Bilgi dağarcığımızdan daha çok kişilerin yararlanması için sizde paylaşım yapabilirsiniz... 30.08.2019

ELVER AKADEMİ LTD.ŞTİ

Paylaş